"رضایت شما، پشتیبان توسعه محصولات ما می باشد"

تکنولوژی اکوسیو که موثرترین روش حذف مواد زائد از آب شرب است توسط شرکت طب وصنعت رهیاب توسعه یافته و در دستگاه های تصفیه آب در اندازه های خانگی، اداری، و روستایی و شهری بکار گرفته شده است .این دستگاه ها آب را با کیفیت استاندارد تصفیه می نماید وبه سهولت قابل بهره برداری است.

اکثر دستگاه های موجود دارای مشکلاتی از قبیل عدم حذف کامل همه عناصر خطرناک، عدم سازگاری با محیط زیست، حذف غیر ضروری بخش قابل توجهی از مواد معدنی مفید آب، و تولید حجم غیر قابل قبول پساب می باشند.

در تکنولوژی اکوسیو که سیستم آن ثبت اختراع رسیده است از یک روش بسیار اقتصادی موثر استفاده شده که توانایی حذف عناصر خطرناک موجود در آب از جمله آرسنیک وفلزات سنگین را دارد ومواد مفید آن از جمله کلسیم را حذف نمی کند.

بعلاوه تکنولوژی تولید مواد ضدعفونی مفید و سالم با استفاده از نمک طعام اخیرا توسعه یافته است. این سیستم بصورت اسپری ضدعفونی سبزیجات و میوه جات و سطوح در اختیار هموطنان عزیز قرار دارد.

سوالات متداول خرید از

اکوسیو

چگونه می توانم از شما پشتیبانی بگیرم؟

باید در نظر داشته باشید که کارشناسان ما به طور دائم و در ساعات اداری پاسخگوی هرگونه سوال و یا مشاوره در خصوص محصولات می باشند.پس با ما در تماس باشید

دستگاه های شما قابل نصب در هر محیطی هستند؟

تمامی دستگاهه های اکوسیو مصرف خانگی دارند و کارشناسان ما با بررسی محل قرار گیری، شما را به طور دقیق راهنمایی خواهند کرد

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من